Hakkımızda - Türkinnova Grup | Turkish Innovation Group
15042
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-15042,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,qode-theme-ver-16.6,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.5.1,vc_responsive

hakkımızda

Türkinnova Grup diğer adı ile “Turkish Innovation Group”; 2012 yılından bu yana yapmış olduğu Ar-Ge ve İnovasyon faaliyetlerinin tek bir çatı altında birleştirilmesi amacı ile 2019 yılında kurulmuştur.

 


yaşama artı değer

İnsan, hayvan ve çevre odaklı inovatif çözümler sunan ve Ar-Ge faaliyetlerinde bulunan Türkinnova Grup, geliştirmiş olduğu inovatif ürünler ile yaşama artı değer katmaktadır. Kurumsal değerin sürekli olarak artmasını sağlayan Türkinnova Grup, kurumsal politikaları çerçevesinde insan, hayvan ve doğa odaklı çalışmalarına kesintisiz olarak devam etmektedir.

 


gelecekteki fırsatlar

Ar-Ge ve İnovasyon alanında pozisyonunu güçlendiren Türkinnova Grup ile iş ortaklarıyla birlikte uzun vadeli çalışma isteği, gelecekte ortaya çıkacak yeni fırsatlar birbiriyle sıkı bir şekilde ilişkilidir.

 


başarılı organizasyon

Güçlü bir marka çatısı altında kurulan Türkinnova Grup; geliştirmiş olduğu her bir ürünü ile yaşama değer katan başarılı bir organizasyon yapısına sahiptir.

 


Turkinnova - Turkish Innovation Group